Test
Drive

Всюдихід майбутнього SHERP | FATHER BUSINESS

Десятки інновацій в одному всюдиході. SHERP – унікальна машина, яка долає будь-які перешкоди. Андрій Федорів відчув це під час божевільного тест-драйву.

ВОЛОДИМИР ШКОЛЬНІК. Всюдихід ШЕРП – №1 у світі! Тест-драйв від Євгена Черняка | BigMoney # 99

У гостях BigMoney Володимир Школьнік – Співзасновник Forum Management Group і компанії з виробництва всюдиходів «Шерп». Володимир входить в список 100 найбагатших людей України. У цьому інтерв’ю ми поговорили про бізнес, проблеми з законом, нічних дзвінках від Kanye West, і звичайно про всюдихід “Шерп”, який зробив революцію на ринку всюдиходів.

Виробництво автомобілів-всюдиходів Sherp – гарний приклад, коли українці працюють над реалізацією ідей у Києві – і роблять це успішно

Останні кілька днів в Україні були надто перенасичені не дуже хорошими новинами та взаємними звинуваченнями, особливо, як для вихідних.

У таких умовах дуже важливо знаходити інформаційні приводи, які дають можливість пишатися, а не лише робити фейспалм.

Український всюдихід підкорив Америку

У США пройшла виставка транспорту. Найбільше глядачів вразив унікальний десятиколісний всюдихід, до якого вишикувалася довга черга. Розробники запевняли, що аналогів йому немає у всьому світі. На власні очі бачила видовище наша Наталія Островська.