(Київ, Україна, 19 липня 2021 г.)
SHERP відкриває новий клас пожежних транспортних засобів з новою моделлю Firefighting UTV.
Нова модель базується на архітектурі SHERP N1200, яка відома своєю винятковою надійністю і прохідністю. Цей багатоцільовий автомобіль призначений для ліквідації лісових пожеж в екстремальних умовах бездоріжжя.

Незважаючи на те, що кількість лісових пожеж зростає з року в рік, деякі з них досі залишаються просто недоступними для будь-якого виду транспорту через екстремальні умови та складні рельєфи. SHERP Firefighting UTV покликаний змінити це, пропонуючи виняткову прохідність у комбінації з усім необхідним обладнанням для пожежогасіння. Все це робить його унікальним рішенням, що не має аналогів на ринку.
Новий SHERP Firefighting UTV зібрав у собі кращі технології, якими славиться всюдиходи SHERP, що дозволяє йому виконувати місії в суворих умовах, коли інший наземний або повітряний транспорт безсилий. Так, він може пересуватися по піску, нестійкому ґрунту та гострим краям. Здатний перетинати болота, торф’яники та плавати у відкритих водоймах. Він з легкістю долає круті пагорби і стрімкі перепони, пробирається через зарості і легко маневрує в густих лісах. І все це в умовах поганої видимості та екстремальних температур.

Новий SHERP відмінно пристосований до різних місій по гасінню пожеж. Так запатентовані шини ультранизького тиску та система охолодження коліс, роблять всюдихід стійким до пошкоджень і вогню. Два гнучких бака загальним об’ємом до 2,5 тонн, дозволяють перевозити ратерданти або забирати воду з відкритих природних джерел. Задній відсік може бути легко перетворений для транспортування пожежних бригад, вантажів і евакуації постраждалих. А зовнішні бічні бокси дають швидкий доступ до критично необхідного обладнання і мотопомп.

Крім стандартного устаткування, SHERP Firefighting UTV можна сконфігурувати відповідно до будь-яких державних або організаційних норм. Це дозволяє створити машину для кожної окремої пожежної бригади і умов експлуатації.

Всі ці особливості і характеристики SHERP істотно скорочують час реагування та спрощують логістичні ланцюжки в умовах складного рельєфу і нельотну погоду. Разом із низькими експлуатаційними витратами на рівні $8 на годину проти $6000 у повітрянного транспорту, це здатне разюче позначитися на ефективності місій з ліквідації лісових пожеж.

SHERP Firefighting UTV вже доступний для замовлення у дилерів або безпосередньо у виробника. Щоб дізнатися більше про нову модель, а також ціни та характеристики – заповніть форму зворотного зв’язку на sherpglobal.com