SHERP UGV Платформа - SHERP® – Official global website
Test
Drive

SHERP UGV Платформа

Амфібійний самохідний наземний транспорт зверх високої прохідності

VIDEO

Назад

Основні технічні характеристики моделі

360°

Прохідність та маневреність

1200 кг

Навантаження

10 км

Радіус керування (в базі)

40°С

Кут спуску і підйому

Гасіння пожеж

Безпілотна система в основному призначена для гасіння пожеж після ландшафтних або лісових пожеж.

Порятунок і транспортування

Платформа дозволяє виконати надбудову та встановлення необхідного обладнання для виконання рятувальних місій у найскладніших та найекстремальніших умовах:- транспортування вантажу; - вивезення постраждалих; - розвідка місцевості.

Транспортування вантажу

Ідеальний логістичний інструмент для транспортування обладнання та матеріалів усередині складних об'єктів різних інфраструктур: - транспортування у шахтах; - перевезення радіоактивних елементів; - безпілотна доставка вантажу.

Засіювачі та кущорізи

Платформа ідеально підходить для вирішення завдань у лісовому та сільському господарстві. Адаптивність та універсальність дозволяють встановлювати різні надбудови для забезпечення та стеження за великими ділянками землі та автоматизувати велику кількість процесів: - засіювачі із системою передачі даних; - кущорізи з використанням бази даних розташування об'єктів.

Підтримка і захист UAV

Підтримка та кооперація з літальними апаратами.

Охорона кордонів

Патрулювання та стеження за периметрами. Додаткові надбудови у вигляді 3D Lidar's дозволяють сканувати місцевість та контролювати територію кордону будь-яких об'єктів.

Військова сфера

Атака та захист, підтримка та порятунок. Амфібійно - всюдихідні здібності дають велику перевагу при використання платформи: - пересувна система захисту від несанкціонованих UAV; - пересувна система розвідки; - система розмінування та вивезення вибухових речовин; - допоміжний інструмент у транспортуванні споряджень та озброєння; - вивезення постраждалих та транспортування мобільних груп.

Ефективне багатоцільове використання

40 kW

ПОТУЖНІСТЬ ЕЛЕКТРОДВИГУНА

до 4 годин

Автономність одного комплекту батарей

10 км

Радіус керування

2 шт.

Кількість батарей у комплекті

Особливості та технічні характеристики